JAK POMÁHÁME

Aktuální projekty
 

Cílem bylo uvědomění si vlastní cesty v čem podnikat a nabýt větší sebehodnoty a sebejistoty. Klientka si z několika možností vydefinovala cíl podnikání a to napsání knihy. Současně již zrealizovala některé dílčí kroky k vytvoření si prostoru pro budoucí úspěšné podnikání.

Jeho cílem bylo, jak efektivně podnikat při zaměstnání a navíc si najít také čas na odpočinek a rodinu. Naučil se určovat si priority a díky většímu sebeuvědomění se mu podařilo uspořádat si svůj podnikatelský a osobní život k jeho plné spokojenosti.
Molcom s.r.o., Sprinx system s.r.o.

podnikatelské koučování mi pomohlo ujasnit si, jak využívat svůj čas, "pracovat abych žil", rozdělení svých životních priorit práce, rodina a děti. Naučil jsem se, že je důležité věci dokončovat a plnit úkoly. Významně jsem se posunul v efektivitě svých činností, což mi pomohlo najít si novou práci, kde mohu uplatnit všechny své dovednosti, které...

díky koučování jsem si zodpověděla spousty vnitřně nevyjasněných domněnek. Celkově jsem získala mnohem větší pocit klidu a jistoty.
Velmi důležité je však s dosaženým poznáním dále pracovat a používat ho v praxi.

Klikněte a můžete začít psát. Soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus omnis voluptas assumenda est omnis dolor repellendus temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus.

Klikněte a můžete začít psát. Quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident similique sunt in.

Klikněte a můžete začít psát. Consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex ea.

Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum.A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí